subpage

Pasja jeździ bocznymi drogami

Jeśli w pogoni za nią jesteś gotów na przejażdżkę nawet w najtrudniejszy teren, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! W Burrow Customs wiemy wszystko o jeździe terenowej, a w naszych żyłach już od dawna płynie błoto. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów off-road – indywidualnie dopasowywanych, starannie projektowanych i produkowanych przez nasz zespół specjalnie dla Ciebie. W naszym sklepie znajdziesz również profesjonalny sprzęt z USA, dostępny od ręki.

Wykonujemy oryginalne, indywidualnie dopasowane komponenty, które zapewnią Ci nie tylko wyjątkowy wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość w każdych warunkach. Przy produkcji akcesoriów off-road wykorzystujemy m.in. następujące technologie:

  • cięcie laserem blach stalowych, nierdzewnych oraz aluminium maszynami Trumpf,
  • gięcie blach na prasie krawędziowej Amanda,
  • gięcie profili okrągłych na bullbary do zderzaków na maszynie manualnej,
  • spawanie,
  • malowanie proszkowe paletą RAL,
  • profesjonalne nakładanie folii samoprzylepnej.

Do projektowania naszych produktów wykorzystujemy aplikację 3D IronCad, dzięki której nasze projekty cechuje wyjątkowa dokładność. Za każdym razem prezentujemy naszym klientom trójwymiarową wizualizacje, dzięki której sami mogą dokonać zmian i zaakceptować ostateczny model.

Jeżdżą z nami najlepsi

Burrow Customs współpracuje z serwisem Bez Asfaltu 4×4. Już wkrótce razem z załogą serwisu będziemy organizować imprezy z cyklu „Family Adventure 4×4” pod patronatem Auto Świat 4×4!

Naszym komponentom zaufał także offroadowy serwis Jeep – Darecki Serwis.

Zapraszamy do wizyty na stronach naszych partnerów. W ich katalogach znajdziesz także produkty Burrow Customs.

Nie boisz się ubrudzić?

Zajrzyj do naszego sklepu i na własnej skórze przekonaj się, co znaczy najwyższa wytrzymałość! Z offroadowymi zderzakami, osłonami i oponami prosto od Burrow Customs będziesz mógł przetestować swój samochód nawet w ekstremalnych warunkach.

Zapraszamy na zakupy!

Burrow Customs

Offroad bumpers and accesories